KIP 2300 Tarayıcı

Temel Özellikler

Hız ve Çözünürlüğün Benzersiz Kombinasyonu
Yüksek hızda işlem ve olağanüstü görüntü kalitesi: Saniyede 2,3 GB veri transfer oranı ve zaman tasarrufu sağlayan tarama modları en karmaşık tam renkli dokümanlar için dahi yüksek üretkenlik sağlıyor. Gerçek 600 x 600 dpi optik çözünürlüğün yanısıra gelişmiş kamera bazlı optikler ve kendisini otomatik kalibre eden görüntüleme kameraları üstün görüntü kalitesi sağlıyorlar.


Baskılı yüz yukarıda / baskılı yüz aşağıda tarama: İki ayrı doküman besleme bölümü üzerinden tarama gerek renkli gerekse siyah&beyaz tarama iş akışı tercihlerini sağlıyor. Tablo kalınlığının otomatik algılanması sayesinde sert, kalın veya mukavvaya yapıştırılmış orijinallerin taranması hızlı ve kolay biçimde gerçekleştirilebiliyor.


KIP Color Pro Yazılımı: Bu yazılım, baskılama için dosyaları RIP işleminden geçirme yeteneğini de içeren gelişmiş fotokopi ve renkli tarama özelliklerini de sağlıyor. Gelişmiş renk yönetimi özellikleri ve profesyonel görüntü düzenleme araçları ile zorlu işler dahi tutarlı sonuçlarla bir işten diğerine geçerken kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.


Ürün Çeşitliliği: Farklı gereksinimlere uyması iki ayrı tarayıcı alternatifi bulunuyor – Fotokopi ve tarama işleri için tekil kullanım sürümü veya bir KIP baskı sistemi ile tam entegre çalışan sürümü olarak. Inkjet baskı sistemleri ve çoğu Konica Minolta renkli ve siyah&beyaz çok fonksiyonlu sistemleri için direkt bağlantı desteği de sağlanıyor.

Tekil KIP 2300 Renkli/Siyah&Beyaz Tarayıcı

Orijinallerin farklı formatlarda dosyalara taranması.

Geniş Format Renkli Baskı Sistemi ile Entegre KIP 2300 Tarayıcı / Konica Minolta Çok Fonksiyonlu Sistemleri Desteğinner integrated with a wide format colour printer/supported Konica Minolta multifunctionals

Orijinallerin farklı formatlarda dosyalara taranması ve bağlı bulunan bir geniş format Inkjet baskı sistemi veya bir KIP C7800 baskı sistemi üzerinde renkli/siyah&beyaz kopyaların baskılanması. Pek çok Konica Minolta renkli ve siyah&beyaz çok fonksiyonlu sistemi için direkt bağlantı desteği.

KIP 7700/7900 Baskı Sistemine Entegre KIP 2300 Tarayıcı

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Baran Grup 2022

Adres: Fidanlık Mah. Tuna Cad. No: 30/A KIZILAY-ANKARA

Telefon: +90 312 432 24 33
Fax: +90 312 432 33 20
E-Posta: info@baranofis.com.tr