KIP 700M

Temel Özellikler

Hassas Görüntüleme; %100 toner verimliliğini sağlayan "KIP High Definition Print" teknolojisinin kullanımıyla KIP 700M hatasız sonuçlar sunar ve zengin siyah ve yumuşak gri ton geçişlerini sağlar. Üstün 600 x 600 dpi çözünürlüğü sayesinde ince detaylar yakalanır ve çoğaltılan kopyaların orijinale en yakın gerçekçilikte üretilmesine imkan tanır.


Kompakt ve Rahat; sistem alandan tasarruf sağlayan konsol tipi tasarıma sahiptir ve entegre renkli tarayıcı ve renkli dokunmatik kullanıcı panelini barındırır. Sistem sadece 1 metrekare alana gereksinim duyar ve böylece her ofiste kendisine rahatlıkla yer bulabilir.


Çok yönlü medya kullanımı; otomatik kağıt yükleme mekanizması 175 metrelik 36 inch genişliğe kadar standart medya rulolarının (2 inch ve 3 inch rulo çapı) kullanımına izin verir. Sistemde ayrıca tabaka medyaların beslenebilmesi için Bypass girişi de bulunmaktadır.


Kullanım Kolaylığı; standart USB flash bellek desteği, bulut fonksiyonelliği ve ek olarak Inkjet sistemlere, KIP renkli sistemlere ve Konica Minolta bizhub çok fonksiyonlu sistemlere renkli tarama ve fotokopi ile sağlanıyor. Basit ve kolay işletim sistemi öğrenme süresini en aza indiriyor.

Merkezi olmayan ve Mobil Ortamlar için KIP 700M Fotokopi/Baskı Sistemi


Mevcut Inkjet Plot Sistemlerine sahip Kullanıcılar için KIP 700M Fotokopi/Baskı ve Renkli Tarayıcı Sistemi


Esnek Medya Kullanımı ile Çalışan Ortamlar için KIP 700M Çoklu ByPass Tepsisi ile Çok Fonksiyonlu Sistem

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Baran Grup 2022

Adres: Fidanlık Mah. Tuna Cad. No: 30/A KIZILAY-ANKARA

Telefon: +90 312 432 24 33
Fax: +90 312 432 33 20
E-Posta: info@baranofis.com.tr